Praca

Stowarzyszenie Nadzieja Rodzinie tworzą pojedynczy ludzie wspierający wzajemnie siebie i swój wspólny cel.

Stowarzyszenie to dobre relacje w zespole i spokój emocjonalny. Na co dzień wdrażamy metody, które pozwalają nam bardzo szybko kierować uwagę na rozwiązania, a nie na podsycanie konfliktów.

Bierzemy odpowiedzialność za swoje emocje i mamy umiejętności rozwiązywania swoich problemów.

Oferty pracy

Lekarz psychiatra w NZOZ "Nadzieja Rodzinie"

Zatrudnimy lekarza specjalistę psychiatrii lub lekarza w trakcie specjalizacji z psychiatrii w Poradniach Zdrowia Psychicznego.

Więcej informacji pod numerem telefonu: (41) 335-87-55 lub e-mail: m.lubczynska@snr.org.pl

Wychowawca w Klubie Wolna Strefa

Stowarzyszenie Nadzieja Rodzinie poszukuje pedagoga/instruktora do Klubu Wolna Strefa w Kielcach, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Praca w godzinach 13.00 – 19.00.

Osoba ubiegająca się o pracę powinna posiadać wykształcenie wyższe pedagogiczne, doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, umiejętność aktywizacji uczestników klubu, organizowania czasu wolnego w atrakcyjny dla nich sposób (prowadzenie sekcji zainteresowań, np. sekcja sportowa, artystyczna, edukacyjna – odrabianie lekcji).

Praca na pełen etat.

Poszukujemy pełnej empatii osoby, która posiada duże pokłady kreatywności, umiejętności aktywizacji twórczej dzieci i młodzieży.

Zgłoszenia należy przesłać na adres mailowy: m.kaluga@snr.org.pl lub b.lubera@snr.org.pl

Numer Agencji Zatrudnienia: 8287
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/nadzrodz/domains/portal/snr/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545